empty-img
Контакти
Каталог товарів
0
Ваше замовлення

Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ)

Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ)
Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) ціна в Україні
Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) купити в Україні
Купити Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ)
Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) замовити
Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) відгуки
Замовити Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) з доставкою
Купити Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) зі знижкою
Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) купити онлайн
Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) з доставкою
Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) в наявності
Makita Офіційний дилер
Код: 209919 Артикул: CE001GZ01
62 949  ₴ 56 654  Готово до відправки
Японія Японія
Потрібна допомога з вибором?
Тип живлення Акумуляторний
Вид Різчик
Призначення Для робіт по бетону і асфальту ,  Для робіт по металу
Тип ріжучої частини Диск
Діаметр диска, мм 355
  • Доставка

    Самовивіз з магазину
    Доставка «Нова Пошта»:
    - у відділення
    - кур'єр

  • Оплата

    Післяплата
    Онлайн оплата (Wayforpay)
    Переказ на карту Приват, Моно
    Безготівковий розрахунок
    Prozorro.

  • Гарантія

    Офіційна гарантія від виробника
    36 міс

Бензоріз Zipper ZI-BTS350 фото В наявності Код: 115346
Бензоріз Zipper ZI-BTS350
Характеристики товару
Тип живлення Акумуляторний
Вид Різчик
Призначення Для робіт по бетону і асфальту ,  Для робіт по металу
Тип ріжучої частини Диск
Діаметр диска, мм 355
Максимальна глибина пропила, мм 127
Гарантійний термін, міс 36
Вага, кг 14.1
Фільтри Будівельна техніка, обладнання Makita Різчики по бетону, асфальторізи Makita

Опис товару

Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ):

  • Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
  • XGT- інструмент 40 V + 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
  • Makita BL - безщітковий двигун постійного струму, що не потребує обслуговування
  • Технологія XPT- Підвищена стійкість до пилу та вологи
  • Універсальне застосування 
  • Составна потужністю 3,6 кВт
  • Підходить для різання металу відрізним абаразивним диском та каменю/бетону алмазним диском.
  • У разі раптового зниження швидкості або застрягання диска в матеріалі спрацьовує технологія активного виявлення зворотного зв'язку (AFT) і вимикає машину.
  • Стандартно оснащено підключенням до водопроводу для зв'язування шкідливого кварцового пилу.
  • Максимальна глибина різання 127 мм.
  • Обладнаний плавним пуском: забезпечує плавний пуск у матеріалі.
  • Система BRAKE - машина безпеки оснащена електронним гальмом двигуна, який швидко зупиняє диск
  • Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять

 

Техничні характеристики

  • Напруга акумулятора 80 В (36 В + 36 В)
  • Тип акумулятора Li-ion XGT
  • Тип двигуна безщітковий
  • Вихідна потужність 3,6 / 4,9 кВт
  • Кількість обертів 5,300 /хв
  • Діаметр посадкового місця диска Ø 25,4 мм
  • Діаметр диска Ø 355 мм
  • Макс. глибина різання 127 мм
  • Товщина відрізних дисків, що використовуються 2-5 мм
  • Розміри (Д х Ш х В) 786 x 265 x 440 мм
  • Вага з батареями BL4040 /BL4080F 12,3 - 14,1  кг
Запитання - Відповіді
Яка ціна Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) в Україні в 2024 році?
Актуальні ціна на Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) в нашому інтернет-каталозі становить 56 654  грн.
Чи потрібна передплата на Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ) при замовленні?
Ви можете обрати один зі сособів оплати, що доступні на нашому сайті:
- Накладеним платіжем (з післяплатою);
- Повною оплатою на безготівковий рахунок;
- Онлайн оплатою (Wayforpay);
- Переказом коштів на карту Приват Банку, Монобанку.
Чи можливо обміняти чи повернути Акумуляторний різчик Makita XGT 80 V MAX 355 мм CE001GZ01 (без АКБ)?
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.
Дякуємо
Ваше замовлення прийнято
Дякуємо
Ваше замовлення прийнято
Доступна оплата частинами
Це ще не оформлення кредитного договору. Ви просто переходите до наступного кроку.